Koltuk yıkama hizmeti kapsamlı ve detaylar gerektiren bir hizmettir. Koltuklarınızda kusur olmaması ve yıkama sonrasında defarmasyon oluşmaması için firmamız tarafından kullanılan tüm deterjan ve ürünler kaliteli olmaktadır.Halı ve koltuk yıkama konusunda verilen hizmetlerde her zaman müşteri memnuniyetinin ön planda olması her detaya dikkat edilmesini gerektiriyor.

Koltuk yıkama konusunda halıda olduğu gibi öncelik olarak koltukların değerini düşürecek bir deterjan değil çevre dostu olan bir ürün kullanılıyor. Ev ve iş yerinde bulunan tüm koltuk ve halılar aynı özenle yıkanıyor. Koltuklarınızda dış görünüş olarak belki kirli durmayabilir ve çeşitli mikrop ve mikroskobik mikroplar sürekli bulunmaktadır. Gözle görülemeyecek bu mikroplardan kurtulmak için bio life temizlik şirketimiz ile iletişime geçebilir ve kısa sürede çözüm alabilirsiniz.

İstanbul ve Kocaeli ilçelerine aynı gün çözüm sağlanarak pırıl pırıl koltuklarınızı temizlemekteyiz.

Yerinde sabit olan halılar için de yerinde yıkama hizmeti veriliyor. Yerinde yıkama hizmetinde de yine makineli yıkama hizmeti sunuluyor. Böylece yıkanan halılar da bir kaç saat içerisinde kuruyor, koltukların kuruma süresi de 3-4 saati buluyor. Koltuklarınız yıkandıktan sonra ışıl ışıl parlıyor ve temiz olduğunu hissettiriyor.

 

#koltuktemizliği#lekeçıkarma#garantili#Koltukyıkama

Profosyonel Koltuk Yıkama (@biolifetemizliki)’in paylaştığı bir gönderi ()