Eski yeni fark etmeksizin tüm sandalye çeşitleri teknolojik cihazlarımız ile temizlenmektedir. Sandalye yıkama hizmeti genel anlamda eskiyen ve aşırı kirli olanlar için tercih edilmektedir. Fakat gözle görünür yada görünmeyen kir, mikrop gibi çeşitli bakteriler birikmektedir. Bu bakterilerden kolayca kurtulmanın tek yolu sandalye yıkama hizmeti almanızdan geçmektedir. Ev süpürgesi yada bezle çitileme işlemi bakterileri temizlemez hatta evin diğer köşelerine yayılabilir.

Bio life temizlik firmamız uzun yıllardır sektör başarılı bir şekilde hizmet vermesinden ötürü güvenilir ve isteğe odaklı çalışmalar gerçekleştirmektedir. Piyasada bulunan bir çok firmadan daha uygun fiyat teklif ediyor olmamızın nedeni hizmet almak isteyen ailelerin bütçelerini zorlamadan mutlu etmektir. Koltuk, yatak ve sandalye gibi eşyaları silerek temizliğini gerçekleştiremezsiniz.

Dış yüzeyi belki bir süreliğine temiz görünüm sağlayabilirsiniz fakat, içini ev temizlik ürünleri ile asla temizlemek mümkün değildir. Bu gibi durumlarda bio life temizlik firmamızdan hizmet alabilir ve pırıl pırıl sandalyelere sahip olabilirsiniz.

İşletmemiz İstanbul ve Kocaeli ilçelerinde yıkama hizmetleri vermektedir. İhtiyacınız olması durumunda aynı gün adresinize gelinerek hizmet verilebilmektedir. İletişim numaralarımızdan 7/24 irtibata geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.